Kim Jesteśmy?

ASROOM zapewnia optymalne rozwiązania dla naszych klientów

ASRoom Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku od 2014 roku. Firmę tworzy niemal 20-osobowy zespół profesjonalistów z ponad 10 letnim doświadczeniem gwarantujących najwyższy poziom obsługi klienta. Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom rozwijamy i doskonalimy kolejne obszary działalności: finanse i inwestycje – FinanceRoom, Branża energetyczna, OZE – ASRoom, warsztaty i szkolenia – EduRoom.

Dzięki Wam i ciężkiej pracy możemy się doskonalić i oferować usługi na najwyższym poziomie. Z naszych usług skorzystało już ponad 4 300 klientów. Aktywnie wspieramy lokalne i ogólnopolskie inicjatywy w obszarze sportu, ekologii i zdrowego stylu życia. Jesteśmy partnerem wiodących dostawców oferowanych przez nas rozwiązań w kraju i UE. Należymy do Polskiej Izby Szkoleniowej, a jakość naszej pracy jest potwierdzona wieloma nagrodami i certyfikatami.

Dołącz do nas!

Budujemy profesjonalną organizację działającą kompleksowo w obszarach: doradztwa finansowego, energetycznego, szkoleniowego w Polsce. Naszym pracownikom i partnerom zapewniamy szybkie możliwości rozwoju i pomagamy w drodze do osiągnięcia sukcesu. Jeżeli te dziedziny są Ci bliskie, chcesz się dalej rozwijać i doskonalić skontaktuj się z nami.